Scrapbooking and paper crafts by ...

Memories Trend  
August 21, 2014, 12:23:25 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Author Topic: προσκληση γενεθλίων  (Read 51854 times)
ευδοκία
Hero Member

« Reply #15 on: August 23, 2008, 10:50:33 AM »

καταρχην σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις,ηταν ακρως βοηθητικες!

Πολύ όμορφο! Σε μια πριγκίπισσα αρμόζει λίγη λάμψη! Γιατί δεν μεταμορφώνεις το πίσω μέρος του brad σε ραβδάκι με απαστράπτων glitter;

η αληθεια ειναι οτι το ραβδακι σας αξεσουαρ μου ειχε διαφυγει! Roll Eyes

Θα μπορούσες εκεί που φαίνεται η πίσω όψη του brad να βάλεις το τσεπάκι με το ημερολογιάκι ή να βάλεις το ταμπελάκι με την ώρα εκεί. Η σφραγίδα με τα σπιτάκια δεν κατάλαβα που θέλεις να μπεί... Το κείμενο επίσης πολύ καλό, σαν να διαβάζεις παραμύθι

το τσεπακι ειναι λιγο μεγαλο για να μπει εκει και εξαλλου μετα θα μεινει εκεινος ο χωρος κενος.η σφραγιδα οπως ειναι θα κατεβει λιγο πιο κατω,anyway.το κειμενακι το βρηκαμε μαζι με τον αντρα μου και ειχε ακριβως αυτον τον σκοπο,να μοιαζει παραμυθενιο! Wink

Συμφωνώ ότι θα μπορούσες να τοποθετήσεις το λουλούδι έτσι ώστε το brand να έιναι κάθετο στην πίσω μεριά. Να διακοσμήσεις την περιοχή γύρω του με συννεφάκια και στην κορυφή του brand να φτιαξεις με glitter ?!?  κάτι που να μοιάζει με σπίθες... σαν πυροτέχνημα που εκρύγνειται ίσως!!!
Θα ήθελα πολύ να το ξαναδώ πάντως, αφού το έχεις τελειοποιήσει!!!!

η ιδεα της σπιθας μου αρεσε πολυυυυ!
κι εγω ανυπομονω να το τελειωσω!

χιαρομαι που σας αρεσε!!! Cheesy

ευδοκία
Hero Member

« Reply #16 on: September 11, 2008, 02:19:47 PM »

λοιπον,εφτιξα tags ευχων.δηλαδη εφτιαξα καρτελακια που θα εχω σε ενα χωρο για να γραφει καθε καλεσμενος μια ευχη για την εορταζουσα.μετα αφου τα μαζεψω ολα θα τα βαλω σε τσεπουλες μεσα στο scrapbook της Ρενιας.
ιδου :

το φοντο ειναι ροζ κανσον με νερα και σφραγιδουλα pop petals με κοκκινο μελανι.τις γωνιες τις εκοψα με punch της fiskars(αυτον που δεν ηξερα πως να τον χρησιμοποιησω,θυμαστε; Roll Eyes), το λουλουδακι εχει γινει με embossing,δεν ξερω αν φαινεται και στο κεντρο εχει πριτσινακι στεμμα.τελος κορδειτσες διαφορες.κατω κατω σφραγιδα from: για να γραψουν ποιος δινει την ευχη.

να τα και ολα μαζι :

πως σας φαινονται;
τα προσκλητηρια θα στρωθω σημερα να τα κανω,οχι τιποτα αλλα πρεπει να τα δωσω κιολας! Cool
οπως και τα ευχαριστηρια καρτελακια! πολυ δουλιτσα,χθες μου πηραν δυο ωρες αυτα τα tags! μηπως ειμαι αργη;;; Roll Eyes

Zusje
Sr. Member

« Reply #17 on: September 11, 2008, 02:32:23 PM »

Ευδοκία πολύ όμορφα!Μπράβο!!!
Δεν νομίζω ότι είσαι αργή καθένας δουλεύει στο ρυθμό του,εξάλλου καλύτερα να παίρνεις το χρόνο σου και να βγαίνουν όμορφα,παρά να βιάζεσαι και να κάνεις λάθη και να πάει χαμένη η δουλειά...έχω πετάξει εγώ χαρτιά από τη βιασύνη μου...

Old enough to know better,young enough not to care...

ευδοκία
Hero Member

« Reply #18 on: September 11, 2008, 02:33:28 PM »

χαιρομαι που σου αρεσουν! Smiley

ELSOYRIO
Sr. Member

« Reply #19 on: September 11, 2008, 02:46:14 PM »

Όντως, είναι πολύ όμορφα... Γεια στα χεράκια σου Grin

Μα το πρωι χάνεσαι φεύγεις
Ανοίγω τα μάτια κι αμέσως πεθαίνεις...
Katerina
Guest
« Reply #20 on: September 11, 2008, 03:30:24 PM »

Ευδοκία, η πρόκληση είναι παραμυθένια! Shocked
Μου αρέσει πάρα πολύ το κείμενο... γιατί δεν το είχα δει πριν  Huh
Τα tags είναι υπέροχη ιδέα και πολύ καλοφτιαγμένα!
Μπράβο και να χαίρεσαι τη μικρούλα σου! Wink
xrysa
Guest
« Reply #21 on: September 11, 2008, 06:34:46 PM »

Μπράβο κι από μένα Ευδοκάκι!

Φοβερό αποτέλεσμα!!! Cheesy
ευδοκία
Hero Member

« Reply #22 on: September 11, 2008, 07:27:43 PM »

για νω πω την αληθεια το κειμενακι το βρηκαμε μαζι με τον αντρα μου..μην του κλεψω και τη δοξα!
ακομα δεν την εχω τελειωσει,ελπιζω σημερα..αυριο...αντε να δω ποτε!
χαιρομαι που σας αρεσαν...το ξανα'πα αλλα δεν πειραζει! Smiley

dichorart
Full Member

« Reply #23 on: September 11, 2008, 09:01:15 PM »

Πολύ όμορφα μπράβο σου! Θα μπορούσαν να ήταν και πολύχρωμα ή διαφορετικά; ή έχει να κάνει με το τελικό σχέδιο; Smiley
lena
Full Member

« Reply #24 on: September 12, 2008, 09:10:26 AM »

Eυδοκια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ TAGS!!!! Cheesy Υπεροχη δουλεια!!!! Kiss

Ένα χαμόγελο δεν στοιχίζει τίποτα, κι όμως είναι πολύτιμο. Πλουτιζει αυτον που το δεχεται χωρις να φτωχαινει αυτον που το δινει.

http://livinginaworldofcreation.blogspot.com/
ευδοκία
Hero Member

« Reply #25 on: September 12, 2008, 01:39:30 PM »

Πολύ όμορφα μπράβο σου! Θα μπορούσαν να ήταν και πολύχρωμα ή διαφορετικά; ή έχει να κάνει με το τελικό σχέδιο;
σ'ευχαριστω! βασικα το θεμα ειναι πριγκιπισσα και ολος ο στολισμος θα ειναι λιγο πολυ ροζ με μικρες πινελιεςαλλων χρωματων,γι αυτο δεν εβαλα περισσοτρεα χρωματα.

Λενα,σ'ευχαριστω!

pizizi
Sr. Member

« Reply #26 on: September 12, 2008, 09:52:10 PM »

τελεια τα καρτελακια Smiley, φαινονται πολυ καλοδουλεμενα!, τυχερη η κορουλα σου, να σου ζησει παντα τετοια...
ευδοκία
Hero Member

« Reply #27 on: September 12, 2008, 10:03:45 PM »

ευχαριστω pizizi! κι εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου!
περιμενω πως και πως να κοιμηθει για να πιασω δουλεια! Smiley

ευδοκία
Hero Member

« Reply #28 on: September 13, 2008, 11:16:20 PM »

τελειωσααα!!!
πρωτα τα καρτελακια που θα μπουν στις σακουλιτσες των παιδιων,δεν ειναι κατι ιδιαιτερο,σφραγιδα νεραιδα και κοπτης αστερακι :

εδω οι προσκλησεις ολες μαζι :

το μπροστα : λουλουδι που μπηκε με scraparatus,σφραγιδα pop petals  και κορδελα μωρου σετ

η αμεσως επομενη σελιδα : πριτσινι στεμματακι,σφραγιδα home.

η συνεχεια...παλι σφραγιδα μωρου σετ,αυτοκολλητο για να κρυψει το πισω μερος απο το πριτσινι,τσεπουλα με tag που γραφει την ημερομηνια και την ωρα(σφραγιδα ημερολογιο,rollo-0n κορδελιτσα,μινι tag που κοπηκε με scraparatus)

τελος το πισω μερος,σφραγιδα to,from Και καρδουλα :

κοντινο πλανο (αλλα θολο) του tag που βρισκεται στην τσεπη :

αυτα!ξερω οτι θα μου πειτε πως σε μερικα σημεια ειναι αδεια η προσκληση,απλα τα αφησα επιτηδες ετσι για να μην γινει πολυ υπερβολικο!
σημασια εχει οτι το εκανα με πολυ ορεξη για τα πρωτα γενεθλια της κορουλας μου οποτε...

vartig(Βίκυ)
Full Member

« Reply #29 on: September 13, 2008, 11:55:38 PM »

Συγχαρητήρια!!! Είναι υπέροχα! Δεν είσαι αργή! Κι εγώ εχθές έκανα 1 ώρα για να φτιάξω μια κάρτα γάμου... Undecided Έκανες δουλειά με λεπτομέρεια που απαιτεί χρόνο και σίγουρα θα εκτιμηθεί! Smiley

Να σου ζήσει η μικρή πριγκίπισα! Εμείς γιορτάζουμε σε 2 μήνες...πρέπει να σκεφτώ κι εγώ κάτι...για να μην ξενυχτάω τελευταία στιγμή! Wink Grin

Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  

Jump to: